Online Danışmanlık


[tp_empty_space dp_height=”20″ tab_height=”15″ mob_height=”10″]

📞 0(324)422 8275
📞 0(534)894 2321

Merkezimizi telefonlarımızdan arayarak görüşme için gün ve saat belirleyebilirsiniz. Ödemeyi yapın. Randevu oluşturulduktan sonra size vereceğimiz bilgilerle ücreti ödeyebilirsiniz. Skype, Whatsapp, Facetime, Zoom üzerinden bağlantı kurun. Ödeme yaptıktan sonra kullanacağınız uygulamanın ve ödeme bilgilerinizi ileterek randevu saatinizde uzmanımız görüşme için bekliyor olacaktır.

Online Danışmanlık, görüntülü bağlantı aracılığıyla yapılan profesyonel psikolojik danışmanlık görüşmeleridir. Zaman sorunu, yaşanan ilde ya da ülkede yardım alabileceği uzman eksikliği ,çalışma saatleri içinde işten izin alamama, farklı ülke veya şehirlerde ikamet etme, pandemi gibi salgın hastalıklarından kaynaklı sağlık sorunları gibi çeşitli sebeplerle merkezimize gelerek psikolojik danışmanlık alma olanağı bulunmayan kişilere yöneliktir.

İnternet bağlantınızın olduğu bir yerde danışan ve uzmanın ortak kararı ile Skype, Whatsapp, facetime, Zoom gibi görüntülü görüşme yöntemleri kullanılarak bir saatlik görüşme şeklinde yapılır.

Online danışmanlık görüşmelerinde mahremiyet son derece önemlidir. Online görüşmelerde de geleneksel psikolojik danışmanlık uygulamalarının tüm etik ilkelerine uyulur ve danışanın bilgileri gizli tutulur.